אודות

חברת מובילי אפרת היא חברת הובלות שחרטה על דגלה את הדגש על המצוינות ועל המקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.
מובילי אפרת מציעה את שירותי ההובלות בכל סדר גודל.  הצוות המקצועי של חברת מובילי אפרת מתייחסת בכבוד לכל הובלה והיא אורזת, ומעבירה תוך אחריות מלאה את כל מה שאתם מבקשים ממנה.


אנחנו שמים דגש על מספר פרטים:
תודעת שירות גבוהה
– הלקוח שלנו נמצא תמיד בראש סדר העדיפויות ואנחנו משתדלים להשביע את רצונו על הצד הטוב ביותר.
דיוק בלוחות הזמנים – חשוב לנו מאוד שהלקוח יקבל את השירות הטוב ביותר תוך הקפדה ושמירה יתירה על לוח הזמנים. אצלנו לא תמצאו לקוחות שיחכו על ארגזיהם עד בוש לחברת ההובלות שמאחרת.
מקצועיות – כדי להעביר רהיטים או מוצרי חשמל, יש צורך במקצועיות. אם החברה לא תעבוד באופן מקצועי, תקבלו רהיטים שנדפקו, מוצרי חשמל שיצאו מכלל שימוש, ועוד נזקים שונים שיכולתם לחסוך אילו פניתם אל הכתובת הנכונה.
ביטוח – אנחנו מבטחים באופן מלא לא רק את צי המשאיות שלנו. אנחנו דואגים גם, ובעיקר לציוד שלכם ולתכולת הבית שלכם ודואגים שיהיה לנו ביטוח מלא כדי שבמקרה של נזק מסיבה כלשהי שאינה תלויה בנו, תוכלו לקבל פיצויים.
הובלות במנוף – ישנם מקרים אשר בהם אין אפשרות להוציא את התכולה של הבית דרך הדלת בגלל סיבות שונות, כמו דלת צרה מידי, קומה גבוהה, מעבר צר בחדר המדרגות וכו' . בכל אותם מקרים יש צורך במנוף שייכנס לתמונה ויוציא את התכולה דרך המרפסת או החלון.

 

מובילי אפרת – כי רק כך תוכלו להיות רגועים כאשר הרכוש שלכם יוצא לדרך...​

מובילי אפרת

היתרונות שלנו

חברת מובילי אפרת מציעה לכם הובלות עם צוות מקצועי ואחראי, צוות שיודע איך לארוז את הציוד היקר והרגיש שיש לכם בבית, צוות שמעביר תוך עבודה הכי אחראית את כל הריהוט ומכשירי החשמל שלכם, צוות אדיב, קשוב ומיומן.

פרטיים

חברת מובילי אפרת מעניקה שירותי הובלה לסקטור הפרטי. חברתנו מתמחה בהעברת דירות, פרוק והרכבת רהיטים, אריזה שרותי מנוף ואחסנה במחסנים מאובטחים.

 

 

עסקיים

חברת מובילי אפרת היא המקום המושלם עבורכם כאשר אתם זקוקים לשירות של הובלות לעסקיים. העברות של משרדים, הובלות של סחורות, משטחים ואספקה מכל סוג, כל אלה הם תחת האחריות והמומחיות של חברת מובילי אפרת.

צור קשר

כתובת: א.ת גבעון ת.ד-3039
טלפון: 0543430306
מייל: Efrat-moving@walla.co.il